Odbieramy dokumenty

od naszych klientów.

Nie muszą się Państwo martwić o dowóz dokumentów do naszego biura. Teraz odbierzemy je od Państwa w elastycznych godzinach pracy.

Sprawdź ofertę

Twórz to co kochasz

księgowość pozostaw nam.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu księgowości. Państwo zatem mogą skoncentrować się na prowadzeniu własnego biznesu.

Sprawdź ofertę

#ZostańWdomu

pełna obsługa online.

Wszystkie sprawy związane z księgowością załatwią Państwo również przez Internet w bardzo szybki, bezproblemowy i bezpieczny sposób.

Sprawdź ofertę

+

Lat doświadczenia

+

Członków zespołu

+

Stałych klientów

Co mówią o nas
nasi klienci

Poznaj opinie o jakości świadczonych przez nas usług wprost od naszych klientów.

Dołącz do naszych klientów

quote

Biuro SOLVIS prowadzi pełną księgowość , Kadry i Płace naszej Spółki oraz doradza w prowadzeniu bieżącej działalności. Dotychczasowa współpraca pozwala Nam zarekomendować firmę SOLVIS Sp. z o.o. jako kompetentnego Partnera w biznesie cechującego się dużym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem i sumiennością wykonywanych obowiązków.    

dr. Victor Derhartunian

CEO

swisslaser.pl

quote

Jako właścicielka sieci salonów fryzjerskich potrzebowałam pomocy w koordynacji obiegu dokumentacji oraz innych spraw. Sama nie mogłam być w kilku miejscach naraz a poprzednia księgowość w ogóle nie pomagała mi uporać się z tymi problemami. Biuro księgowe SOLVIS odbiera dokumenty z każdego salonu , koordynuje obieg dokumentacji i pomaga w wielu sprawach życia codziennego firmy . Z czystym sumieniem polecam Biuro SOLVIS jako rzetelna ,solidna i bardzo pomocna firma.

Urszula Kowalska

Właściciel

hairstylingteam.pl

quote

W ramach świadczonych usług Biuro Rachunkowe SOLVIS prowadzi dokumentację księgową i kadrową CulinaryOn od 2020 r. W związku z tym pragnę wyrazić uznanie dla Biura Rachunkowego SOLVIS, szczególnie za wysoką jakość świadczonych usług, sumienność i terminowość w podejściu do swoich zadań. Jako osoba zarządzająca studiem kulinarnym jestem w ciągłym biegu, a Biuro SOLVIS usprawnia cały proces, chociażby poprzez odbiór dokumentów, ale także nadzwyczaj życzliwym podejściem do klienta. Z prawdziwą przyjemnością chciałabym zarekomendować BIURO SOLVIS wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakościową obsługę, a także serdeczną atmosferę współpracy i dużą elastyczność.

Justyna Bajer

Prezes Zarządu

culinaryon.pl

quote

Niniejszym pragniemy udzielić firmie SOLVIS SP Z .O.O. referencji za profesjonalne podejście i obsługę księgowo-kadrową naszej firmy . Rzetelność , wysoki poziom fachowości i wiedza Pana Michała gwarantuje nam ,że kadra pracowników SOLVIS jest dobrana na najwyższym poziomie i świadczone usługi dają nam gwarancję i bezpieczeństwo w poruszaniu się w tym gąszczu przepisów księgowych . Jak najbardziej polecamy SOLVIS jako godnego partnera , który traktuje w sposób jak najbardziej właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Aleksandra Sosnowska i Halina Tarczyńska

Właścicielki

fizjoportal.pl

quote

Rozpoczęcie współpracy z Biurem Rachunkowym SOLVIS uważam za jedną z lepszych decyzji biznesowych . Jako właściciel wyrażam wielkie uznanie dla Biura SOLVIS za profesjonalizm ,solidność i za gotowość w każdej sytuacji. Dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy pracowników Biura SOLVIS oraz serdecznej atmosferze , nasze kontakty są przyjemnością . Życzę Biurze SOLVIS dalszego pomyślnego rozwoju i udzielam pełnej rekomendacji i z optymizmem patrzę w swoją przyszłość mając taką opiekę.

Hanna Pękacka

Właściciel

poddobrymianiolami.pl

Biuro Solvis

Nasza firma Solvis istnieje na rynku już od wielu lat, dzięki czemu zdobyła ogromne doświadczenie z zakresu usług księgowych. W skład naszej oferty wchodzą profesjonalne i rzetelne usługi księgowo-kadrowe.

Więcej o nas

solvis biuro

Nasze Biuro Rachunkowe Solvis świadczy usługi rachunkowe oraz usługi księgowe w Warszawie zarówno dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność, jak i spółek cywilnych czy partnerskich. Nasi księgowi oraz księgowe, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz regularnie poszerzanej wiedzy, są w stanie poprowadzić usługi księgowe Warszawa w jak najbardziej profesjonalny i bezpieczny sposób. Nasze biuro rachunkowe Warszawa świadczy również usługę doradztwa księgowego i dba o interesy innych jak o własne. Nasi księgowi podchodzą do każdego zlecenia w indywidualny sposób i angażują się w swoją pracę w 100%. Największym atutem naszego biura podatkowego jest kompleksowość świadczonych usług księgowych Warszawa, staranność oraz rzetelność.

Aktualności
porady księgowe

28 lutego 2022 |  0

Co lepsze dla programisty – ryczałt czy podatek liniowy?

Od stycznia w nasze życie wkroczył Nowy Ład i tak jak przepowiadano już o wiele…

Czytaj więcej

21 lutego 2022 |  0

Co opłaca się bardziej w 2022 roku? Ryczałt, skala podatkowa czy podatek liniowy?

Wybór formy opodatkowania nie jest łatwy i to zwłaszcza teraz, gdzie Nowy Polski Ład wkroczył…

Czytaj więcej

14 lutego 2022 |  0

Co czeka prawników po wprowadzeniu Nowego Ładu?

Prawnicy to osoby, które posiadają bardzo dużą wiedzę odnośnie wszystkiego, co wiąże się z prawem.…

Czytaj więcej