O firmie

Poznaj Biuro Rachunkowe Solvis trochę lepiej

Nasza firma Solvis istnieje na rynku już od wielu lat, dzięki czemu zdobyła ogromne doświadczenie z zakresu usług księgowych. W skład naszej oferty wchodzą profesjonalne i rzetelne usługi księgowo-kadrowe, które kierujemy zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą jak i osób, które dopiero zaczynają swoje przedsiębiorcze działania. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego jesteśmy w stanie sprostać jego indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Swoim klientom zapewniamy również pełne doradztwo biznesowe w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Oprócz tego, nasz zespół jest w ciągłej dyspozycji do udzielenia Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszą działalnością. Jesteśmy w stanie odebrać również dokumenty od klienta w odpowiednich godzinach. Dzięki temu nie musi on tracić czasu na dojazd do naszej siedziby i skoncentrować się na prowadzeniu własnego biznesu.

Nasza firma posiada również Licencję Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC Naszej działalności oraz licencjonowane oprogramowanie księgowe uwzględniające najnowsze przepisy podatkowe. Natomiast jeśli chodzi o nasz zespół to w jego skład wchodzą wykwalifikowane osoby, posiadające wieloletnie doświadczenie z branży księgowości. Oprócz tego stale dążymy do rozwijania swoich umiejętności i nieustannie kroczymy do rozwoju firmy oraz wprowadzenia wizji do jej zmian gospodarczych w celu zapewnienia jak największej jakości usług znajdujących się w naszej ofercie.

 

Oferujemy Państwu:

 

  • Profesjonalną usługę księgową;
  • Sprzedaż gotowej spółki (nawet w ciągu 1 dnia jesteśmy w stanie załatwić wszystkie formalności związane z rozpoczęciem działalności);
  • Uporządkowanie dokumentów oraz rozwiązanie wszelkich zaległych i nieprawidłowościowych spraw związanych z księgowością i podatkami;
  • Sporządzenie raportów, bilansów oraz zestawień;
  • Zarejestrowanie nowej firmy oraz wsparcie związane z rozpoczęciem działalności z zakresu biurokracji, administracji i sprzedaży.

 

solvis check

Indywidualnie

Podchodząc z pełnym szacunkiem do Naszych Klientów modyfikujemy zakres świadczonych usług do ich indywidualnych potrzeb.

solvis check

Elastyczność

Na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z siedziby jego firmy.

solvis check

Zakres oferty

Kompleksowość w zakresie obsługi księgowej, bilanse, raporty, rejestracja i sprzedaż spółek.

Skontaktuj się z nami

zadzwoń  22 121 77 77

napisz      biuro@solvis.pl

Skorzystaj z formularza

Co mówią o nas
nasi klienci

Poznaj opinie o jakości świadczonych przez nas usług wprost od naszych klientów.

Dołącz do naszych klientów

quote

Po wielu latach w różnych biurach księgowych czułem że moja firma jest źle prowadzona. Jako Restaurator dbam o każdy szczegół aby każdy klient był zadowolony z naszego jedzenia i spędzonego czasu w Restauracji . Po pierwszym spotkaniu z SOLVIS poczułem to samo podejście do spraw biznesowych. Opierając się na naszych dotychczasowych doświadczeniach, oceniam, że nasza współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze i daje mi poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Pedro de Gracia

CEO

mojopicon.pl

quote

Biuro SOLVIS prowadzi pełną księgowość , Kadry i Płace naszej Spółki oraz doradza w prowadzeniu bieżącej działalności. Dotychczasowa współpraca pozwala Nam zarekomendować firmę SOLVIS Sp. z o.o. jako kompetentnego Partnera w biznesie cechującego się dużym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem i sumiennością wykonywanych obowiązków.    

dr. Victor Derhartunian

CEO

swisslaser.pl

quote

Nasza firma specjalizuje się w ochronie oraz sprzątaniu średnich, duzych i bardzo duzych przedsiębiorstw oraz obiektów. Od księgowości wymagamy szybkości działania, rzetelności w zarządzaniu dokumentacją oraz codziennego wsparcia w prowadzeniu firmy. Z czystym sumieniem chciałbym polecić firmę SOLVIS jako partnera w biznesie, ponieważ w dużym stopniu sukces firmy zależał i zależy od nich.

Paweł Wiśniewski

Wapa Systems sp. z o.o. sp. Komandytowa

 

quote

Jako właścicielka sieci salonów fryzjerskich potrzebowałam pomocy w koordynacji obiegu dokumentacji oraz innych spraw. Sama nie mogłam być w kilku miejscach naraz a poprzednia księgowość w ogóle nie pomagała mi uporać się z tymi problemami. Biuro księgowe SOLVIS odbiera dokumenty z każdego salonu , koordynuje obieg dokumentacji i pomaga w wielu sprawach życia codziennego firmy . Z czystym sumieniem polecam Biuro SOLVIS jako rzetelna ,solidna i bardzo pomocna firma.

Urszula Kowalska

Właściciel

hairstylingteam.pl

Poznaj
nasz zespół

Michał Bieniek

Prezes Zarządu

Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych firmach finansowych i marketingowych . Jest osobą doskonale zorientowaną w zagadnieniach z pogranicza biznesu , marketingu i księgowości ,stale poszerzającą swoją wiedzę w tym zakresie . Bardzo komunikatywny i otwarty, cechuje go duży poziom empatii. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze , spacerować po górach z rodziną i grać w piłkę .

Paweł Przybylski

Key Account Manager

Otwartość, rzetelność i pozytywne usposobienie stanowią podstawę współpracy. Jako doświadczony przedsiębiorca wykorzystuje nabytą przez lata wiedzę by pomóc klientom w każdym zagadnieniu codziennego życia firmy.

Kinga Przybylska

Dział Księgowy

Księgowa z wieloletnim stażem. Swoje doświadczenie zdobywała w największych międzynarodowych firmach księgowych. Sumienna i życzliwa. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach dotyczących najnowszych przepisów z dziedziny rachunkowości. W wolnych chwilach lubi spacery z rodziną i dobrą książkę.

Magdalena Bieniek

Dział Księgowy

Specjalista w dziedzinie księgowości . Stale poszerza swoją wiedzę śledząc zmiany w przepisach księgowo podatkowych . Jest pogodną i uśmiechniętą osoba , która zawsze chętnie pomoże w codziennych sprawach klientów .

Anna Kot

Dział Księgowy

Magister z rachunkowości i controllingu ,specjalista w dziedzinie księgowości. Swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie stale poszerza , uczestnicząc w licznych kursach oraz śledząc zmiany podatkowo księgowe. Jako Manager w Solvis dba o organizację pracy oraz aktualizację wiedzy Działu Księgowości. W wolnych chwila lubi podróżować , czytać książki i jeździć na rowerze .

Elżbieta G

Dział Kadry i płace

Maria P

Dział Księgowy

Anna M

Dział Księgowy

Dołącz do nas

+

Lat doświadczenia

+

Członków zespołu

+

Stałych klientów

W czym możemy
pomóc?

Skontaktuj się z nami

zadzwoń  22 121 77 77

napisz      biuro@solvis.pl

Skorzystaj z formularza